Oferty / Aktualności

Domki regionalne

 Co łączy frazy:

Domki w górach, domki góralskie, domki wypoczynkowe, domki regionalne, domki dla rodzin z dziećmi, domki w Tatrach, domki Kościelisko, domki Zakopane, domki całoroczne, noclegi Zakopane, apartamenty w górach, apartamenty Zakopane, apartamenty Kościelisko, domki z widokiem na góry, domki z kominkami , twój domek, domki letniskowe w górach tanio?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Wszystkie odnoszą się do Zespołu Domków i Apartamentów „Twój Domek” oraz Domków Sywor w Kościelisku koło Zakopanego

Rezerwacja telefoniczna : +48 602 464 449   +48 692 417 713

Zespół Domków i Apartamentów "Twój Domek" to 10 domków - apartamentów wybudowanych z myślą o Gościach, którzy lubią z rodziną, z przyjaciółmi, w grupie spędzać urlop. Swoje mieszkania, domy na czas wakacji, urlopu zamieniają na góralskie, samodzielne, niezależne domki wypoczynkowe.

Nasze domki wypoczynkowe znajdują się w Kościelisku i posiadają  dwie lokalizacje: pierwsza na osiedlu Karpielówka (3 domki/16/20 osób), druga na osiedlu Sywarne obok Karczmy Sywor (6 domków/61/73 osoby)w zabudowie szeregowej i jeden wolnostojący ( Domek na Wodzie). Oddalone są od siebie o ok. 1000 m.

Regionalne domki Sywor w Kościelisku Sywarnem to 7 drewnianych góralskich domów, 6 w zabudowie szeregowej oraz 1 wolnostojący ( na wodzie) otoczonych lasem, na polanie w sąsiedztwie nietuzinkowej karczmy SYWOR, na osiedlu i ulicy Sywarne Wybierz się na wirtualny spacer po domkach

Sywarne to polana otoczona lasem, 200 m od drogi, ze stawem letnim pełnym pstrągów i jesiotrów oraz dwoma stawami zimowymi mieszczącymi się we wnętrzu Karczmy Sywor. Obok tej niezwykłej karczmy powstały te niezwykłe domki, o które upominali się bywalcy karczmy oraz organizatorzy spotkań, evenetów, wesel, wyjazdów integracyjnych.

Wybierają nas goście poszukujący kontaktu z naturą, ciszy i pragnących poobcować z tatrzańską przyrodą.

Jeżeli chcesz zamieszkać w góralskiej chałupie, w lesie, korzystać ze smacznych posiłków w Karczmie Sywor, samodzielnie łowić rybki i je grillować zapraszamy do domków w zabudowie szeregowej
GAZDY, BACY, JUHASA, SIUCHAJA, HARNASIA, BACIARA  oraz jedynego w swoim rodzaju DOMKU NA WODZIE

Wszystkie 6 domków posiada:

 • pokój dzienny z kącikiem kuchennym (zlewozmywak, lodówka hotelowa- mała, mikrofala, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, szklanki sztućce)

 • 3 sypialnie na dwóch poziomach (dwie zamykane, jedna otwarta-poddasze)

 • 2 łazienki ( na parterze i I piętrze)

Domek  Na Wodzie posiada

 • na piętrze: 2 sypialnie 2 os (łóżka małżeńskie)

 • na parterze: salon z kominkiem, kącik kuchenny (j.w)

 • łazienka z wanną z hydromasażem, kabiną prysznicową, toaletą, bidetem, umywalką

 • 49 m2

Dodatkowe atrakcje:

 • plac zabaw dla dzieci wewnątrz karczmy 

 • łowisko pstrągów

 • warsztaty miusicalowe, które odbywają się w Domkach Regionalnych SYWOR w Kościelisku! Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy - absolwenci szkół artystycznych, wokaliści, tancerze i aktorzy! Zachęcamy do kontaktu: musicamp.wm@gmail.com tel. 602127275

 

Gorąco polecamy i zapraszamy !!!

W domkach:

 • obowiązuje całkowity zakaz palenia

 • zwierzęta przyjmujemy po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i wpłacie kaucji zwracanej w dniu wyjazdu, o ile nie ma zniszczeń.